Очень надо на сегодня Купець продає горіхи двох гатунків: перший гатунок - по 90 центів за

кілограм, другий - 60 центів. Купець хоче отримати 50 кг суміші за ціною 72 центи за кілограм. Скільки кілограмів горіхів кожного гатунку для цього потрібно?

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.
Хкг по 90ц и (50-х)кг по 60ц
90х+60(50-х)=72*50
90х+3000-60х=3600
30х=3600-3000
30х=600
х=600:30
х=20кг по 90ц
50-20=30кг по 60ц