Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 45 см, ширина становить чотири дев'ятих довжини і

дванадцять сьомих висоти . Знайдіть об'єм паралелепіпеда . Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

Ответ:

1) 45 • 4/9 = 20 (см) - ширина.

2) 20 : 12/7 = 11 2/3 (см) - висота.

3) V = 45 • 20 • 11 2/3 = 10 500 (см3) - об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Відповідь. Об'єм прямокутного паралелепіпеда - 10 500 см3.