Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 42см, що становить сім п'ятнадцятих його довжини, а

висота становить п'ять дев'ятих довжини.Знайдіть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыпленок Анна.


V = a * b * c

1) b = 42 : 7 * 15 = 90 см - длина 

2) 90 : 9 * 5 = 50 см - высота (5/9 длины)

3) V = 42 * 90 * 50 = 189000 куб.см - объём 

1 куб.дм = 1000 куб.см       189000 куб.см = 189 куб.дм