За першу годину велосипедистка подолала 15 км, а за другу – на m км менше. 1) Склади вираз для

обчислення відстані, яку вона подолала за 2 год, та спрости його. 2) Обчисли значення виразу, якщо m = 3 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Салтанович Глеб.

Ответ:

1ч=15км

2ч=15-m

15+15-m= за 2 ч.

15+15-m=30-m

30-m=30-3=27 км за 2 ч.