Срочно ето діагностична робота велисипедистка протягом 2 годин подолала 32 кілометрів. За першу

годину вона подолала 3/8 Ціеї відстані.на скільки більше відстані подолала велосипедистка за 2 годину,ніж за першу❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Федич Вася.

Ответ:

32 *3/8 = 12 км подолала за першу годину

32-12=20 км подолала за другу годину

20-12=8 км на стільки більшу відстань подолала велосипедистка за другу годину, ніж за першу

Отвечает Гашишев Дмитрий.

ответ

Пошаговое объяснение: