За три години велосипедистка подолала 42 км. За першу годину вона проїхала 3/7 цієї відстані, за

другу - на 3 цілих 2/25 км менше. Скільки км подолала велосипедистка за третю годину? ТЕРМІНОВО! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Калачёва Катя.

Ответ:

Ответ 9,8 км

Пошаговое объяснение:

за первый час (3/7)*42=18 км

за второй час 18-3,8=14,2 км

за третий час 42-18-14,2=9,8 км