8. Велосипедистка протягом двох годин подолала 32 км. За першу годину вона подолала ⅜ цієї

відстані. На скільки більшу відстань подолала велосипедистка за другу годи- ну, ніж за першу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Блохина Алина.

1)32•9:8=36(км)- перша година

2) 36-32=4(км)

Відповідь: Велосипедистка проїхала за другу годину 4 км більше ніж за першу годину.