У господарстві 360 свійськіх тварин. Четверту частину цієї кількості становлять вівці,

шосту-корови, а решта-кози. Скільки кіз у господарстві?

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

210

Пошаговое объяснение:

Всего животных - 360

Овец - 1/4, это 360/4=90

Коров - 1/6, это 360/6=60

Остаток - козы, это 360-90-60=210

Ответ: в хозяйстве 210 коз