Знайдіть об'єм кулі у якої радіус 3 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповал Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = 4/3 π R 3(це радіус в кубі)

V= 4/3*3,14*27=113,04 (дм3)