Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння Михайлик задумав число Якщо це число відняти від 132 і

отриману різницю відняти від числа 516 то одержимо 458 Яке число задумав Михайлик​

Ответы на вопрос

Отвечает Пучков Тимофей.

Ответ:

132-х-516=458

х=458-132+516

х=336+516

х=852

Отвечает Шаймарданов Радмир.

Ответ:

852

Пошаговое объяснение:

132-х-516=458

х=458-132+516

х=336+516

х=852