Будь ласка допоможіть розв’яжіть задачу за допомогою рівняння. Хлопчик задумав число. Якщо від

цього числа відняти 216 і отриману різницю відняти від 408, то одержимо 159. Яке число задумав хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.

Ответ:

465

Пошаговое объяснение:

408 - ( х - 216) = 159

х - 216 = 408 - 159

х - 216 = 249

х = 249 + 216

х = 465

Ответ : 465