розв'язами за допомогою рівняння задачу: Петрик задумав число. Якщо до цього числа додати 31 і

отриману суму відняти від числа 125, то одержимо 84. Яке число задумав Петрик? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вискова Ксения.

Ответ:

мабуть, 10, але це не точно

Отвечает Соколов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

допустим он задумал число x

125 - (x + 31) = 84

125-84 = 41

x + 31 = 41

x = 41 - 31

x = 10