учні посадили 42 вишні,у 7 разів менше черешні,а грушна 29 більше,ніж черешень.Скільки груш

посадили учні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижевич Ксения.

Відповідь:

1) 42:7=6(чер.)

2) 29+6=35(гр.)

Відповідь: 35 груш

Покрокове пояснення: