Подайте добуток у вигляді степеня6×6×6×6×6​


Ответы на вопрос

Отвечает Лайчук Настя.

Ответ:

6⁵

Пошаговое объяснение:

Степінь простими словами - це число, яке множиться на себе n разів.

Наприклад: 6×6×6 = 6³, тому що 6 множиться на себе 3 рази

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

Добуток 6×6×6×6×6 можна подати у вигляді степеня наступним чином:

6×6×6×6×6 = 6^5

Отже, добуток дорівнює 6^5.

Пошаговое объяснение: