Знайти значення виразу: 60 +7+(-2)3 . Виконати піднесення до степеня: (-0,1xyz)2 Подати вираз у

вигляді степеня: x14 :x7.x12 Записати вираз у вигляді степеня: ((a9)2)7. допоможить будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

За властивостями степенів, ((a^9)^2)^7 = (a^(92))^7 = (a^18)^7 = a^(187) = a^126

Пошаговое объяснение:

Значення виразу 60 + 7 + (-2) * 3:

60 + 7 + (-6) = 67 - 6 = 61

Піднесення до степеня: (-0,1xyz)^2

(-0,1xyz)^2 = (-0,1xyz) * (-0,1xyz) = 0,01x^2y^2z^2

Вираз у вигляді степеня: x^14 : x^7 * x^12

За властивостями степенів, x^14 : x^7 = x^(14-7) = x^7

Таким чином, вираз стане x^7 * x^12 = x^(7+12) = x^19

Вираз у вигляді степеня: ((a^9)^2)^7

За властивостями степенів, ((a^9)^2)^7 = (a^(92))^7 = (a^18)^7 = a^(187) = a^126