В місті три райони.У першому-мешкає на 20 % жителів більше,ніж у другому,а в третьому—50% від

кількості жителів першого.Скільки жителів у кожному районі міста,якщо у всіх трьох районах проживає 7тис. чоловік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиль Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего = 7000 человек

1 район = х + 0,2х = 1,2х человек

2 район = х человек

3 район = 0,5 * 1,2х = 0,6х человек

1,2х + х + 0,6х = 7000

2,8х = 7000

х = 7000 : 2,8

х = 2500

1 район = (1,2х) = 1,2 * 2500 = 3000 человек

2 район = (х) = 2500 человек

3 район = (0,6х) = 0,6 * 2500 = 1500 человек

3000 + 2500 + 1500 = 7000