У місті три райони.У першому-мешкає на 20 % більше жителів,ніж у другому,а в третьому-50% від

кількості жителів першого району.Скільки жителів у кожному районі,якщо всі райони=70000

Ответы на вопрос

Отвечает Люманова Карина.

ПЕРШИЙ =1.2*Х

ДРУГИЙ =Х

ТРЕТІЙ=1.2*1.5*Х

Х+1.2*Х+1.8*Х=70000

4*Х=70000

Х=17500-ДРУГИЙ

21000-ПЕРШИЙ

31500-ТРЕТІЙ