Одна сторона трикутника у три рази менша за другу і на сім см. Менша за другу . Знайти сторони

трикутника Якщо його периметр 27 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шведюк Вика.

Ответ:

4, 12 та 11 см

Пошаговое объяснение:

позначимо цю сторону як х. Тодi друга сторона буде 3х, а третя - х + 7. Оскiльки сума цих сторiн дорiвнюе 27, маемо х + 3х + х + 7 = 27, звiдки х = (27 - 7)/(1+3+1) = 4.

Отже, одна сторона дорiвнюе 4см, друга 4*3 = 12 см, а третя 4+7 = 11 см.