СРОЧНО!!! Аркуш картону має форму прямокутника, довжина якого 276 см , а ширина 132 см. Цей лист

треба розрізати без відходів на рівні квадрати. Які найбільші квадрати можна отримати з цього листа? Скільки таких квадратів можна отримати?

Ответы на вопрос

Отвечает Малышкин Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)Розкладемо на прості множники числа 48 і 40

48 = 2* 2* 2* 2* 3

40 =2 *2 *2* 5

НСД (48 і 40) = 2^3 = 8 - найбідьший спільний дільник

8 см сторона квадрата найбільші квадрати 8х8

б)  розкладаємо  на прості множники 3 і 4:

3= 1*3

4=2* 2

Виберемо в розкладанні меншого числа (3) множники, які не ввійшли в розкладання

3

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 2, 3

НСК (3, 4) = 2* 2* 3 = 12

Найменше число метрів тканини має бути в продавця - 12м