96% спроб Сеньйора Помідора та його помічників-поліцейських затримати Цибуліно закінчились невдало,

і лише дві спроби мали певний успіх. Скільки всього спроб Сеньйор Помідор та його підлеглі зробили для того щоб затримати Цибуліно?

Ответы на вопрос

Отвечает Райлян Алина.

Відповідь:

50 спроб

Покрокове пояснення:

складемо пропорцію:

2 - 100%-96%

х - 96%

тоді х = 96%*2/4%=96/2 = 48 - кількість невдалих спроб

тоді загальна кількість = 48 + 2 = 50