Тарасику 7 років, що становить 0,2 від віку його бать- ка. Скільки років батькові?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирсанова Даша.

Ответ:

Давайте позначимо вік Тарасика як T і вік його батька як B.

За умовою завдання, вік Тарасика (T) становить 0,2 від віку його батька (B). Тобто:

T = 0,2 * B

Також зазначено, що Тарасику 7 років. Тобто:

T = 7

Тепер ми можемо підставити значення T у перше рівняння:

7 = 0,2 * B

Щоб знайти вік батька (B), поділимо обидві сторони на 0,2:

B = 7 / 0,2

B = 35

Отже, вік батька становить 35 років.

Пошаговое объяснение: