С ДЕЙСТВИЯМИ!!! Батькові й сину разом 65 років. Син народився, коли батькові було 25 років. Скільки

років батькові й скільки років сину? 20 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сиднева Лиза.
65-25=40
Допустим
Отцу 45лет тогда
65-45=20 лет-сыну
Отвечает Кот Анна.

Ответ:сину 20 років, батьку 45


Пошаговое объяснение: коли син народився, батькові було 25 років, отже 65-25=40 років. Якщо подумати, то минуло 20 років, і виходить, що сину зараз 20 років, а батькові 45 і разом 65