Помогите пж Молодшому брату 36 років, що становить 60% віку середнього брата, а вік середнього

брата становить 40% віку батька. Скільки років батькові ?

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Значит среднему брату 36/0,6 = 60 лет

отцу = 60/0,4 = 150 лет