- таких фар Відстань між двома містами – 765 км. Із цих міст назустріч один одному виїхали два

автобуси. Яка відстань буде між ними, коли один автобус проїде 285 км, а другий 138 км більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсенова Юлия.

Ответ:57км

Пошаговое объяснение:

285+138=423км проехал 2автобус

765-(285+423)=765-708=57км