Відстань між двома містами 903 км. Із цих міст одночасно назустріч один одному виїхали два

автобуси. Яка відстань буде між автобусами, коли перший проїде 1/3, а другий 2/7 усієї відстані​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваков Миша.

Ответ:

344

Пошаговое объяснение:

903*1/3=301

903*2/7=   1806/7=258

903-301-258=344