1. Знайди число, якщо 12% — це 5,16. 2. Знайди число, якщо 37% — це 21,719. 3. Знайди число,

якщо 67% — це 10,854.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутенко Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти число, якщо 12% дорівнює 5,16, вам потрібно розділити 5,16 на 12% або 0,12 (як десятковий дріб). Вираз виглядає так:

Число = 5,16 / 0,12 = 43.

Отже, число, яке ви шукаєте, дорівнює 43.

Щоб знайти число, якщо 37% дорівнює 21,719, вам потрібно розділити 21,719 на 37% або 0,37 (як десятковий дріб). Вираз виглядає так:

Число = 21,719 / 0,37 ≈ 58,661.

Отже, число, яке ви шукаєте, приблизно дорівнює 58,661.

Щоб знайти число, якщо 67% дорівнює 10,854, вам потрібно розділити 10,854 на 67% або 0,67 (як десятковий дріб). Вираз виглядає так:

Число = 10,854 / 0,67 ≈ 16,186.

Отже, число, яке ви шукаєте, приблизно дорівнює 16,186.