5. Турист першого дня подолав вдвічі більшу відстань, ніж другого, але на 25 км меншу, ніж

третього. Весь маршрут 210 км. Знайдіть відстані, що долав турист щодня. (модель 1- модель 2- 40 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

Ответ:

всего=210км

1=2х

2=х

3=2х+25

2х+х+2х+25=210

5х=210-25

5х=185

х=185÷5

х=37км.= 2 день

37×2=74км.=1 день

74+25=99км =3день

37+74+99=210 км

ответ 74км.в 1 день , 37 км. во 2 день и 99км в 3 день.

Отвечает Дубина Кристина.

Пошаговое объяснение:

Проехал в 1 день — 2х км

Проехал во 2 день — х км

Проехал в 3 день — 2х + 25 км

Проехал всего — 210 км

2х + х + 2х + 25 = 210

5х + 25 = 210

5х = 210 - 25

5х = 185

х = 185 : 5

х = 37

Проехал в 1 день — (2х) = 2 * 37 = 74 км

Проехал во 2 день — (х) = 37 км

Проехал в 3 день — (2х + 25) = 74 + 25 = 99 км

74 + 37 + 99 = 210 км