У партії з 200 деталей, 150 деталей першого сорту,30- другого сорту, 16-третього сорту і 4

браковані деталі. Яка ймовірність того, що навмання взята деталь буде першого або другого сорту ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кремлева Василиса.

Ответ:

90%

Пошаговое объяснение:

Ймовірність = (150 + 30) / 200 = 180 / 200 = 9/10 = 0,9 (або 90%)

Отже, ймовірність того, що навмання взята деталь буде першого або другого сорту, становить 90%.

Отвечает Llorens Natasha.

Для обчислення ймовірності того, що навмання взята деталь буде першого або другого сорту, вам потрібно знати загальну кількість деталей першого та другого сорту та загальну кількість деталей у партії.

Загальна кількість деталей першого та другого сорту = 150 (перший сорт) + 30 (другий сорт) = 180 деталей.

Загальна кількість деталей в партії = 200 деталей.

Отже, ймовірність взяти деталь першого або другого сорту буде:

Ймовірність = (Кількість деталей першого та другого сорту) / (Загальна кількість деталей в партії) = 180 / 200 = 9/10 = 0.9 або 90%.

Отже, ймовірність того, що навмання взята деталь буде першого або другого сорту, становить 90%.