У партії є 300 деталей першого сорту, 200 - другого сорту і 100 - третього сорту. Браковані деталі

серед них становлять відповідно 2%, 4% і 5%. Навмання вибрана одна деталь. Яка ймовірність того, що вона виявиться бракованою? Яка ймовірність того, що вона третього сорту?

Ответы на вопрос

Отвечает Домбровская Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сорт 300 деталей

2 сорт 200 деталей

3 сорт 100 деталей

Всего деталей 600 ед

1 сорт брака 0,02*300 = 6 деталей

2 сорт брака 0,04*200 = 8 деталей

3 сорт брака 0,05*100 = 5 деталей

всего брака 19 деталей

Вероятность взять брак 19/600 = 0,032 = 3,2 %

вероятность что она третьего сорта

5/600 = 0,008 = 0,8 %