На склад надійшло 17 ящиків апельсинів і 21 ящик мандаринів – всього 642 кг фруктів. Скільки важить

один ящик мандаринів, якщо ящик апельсинів важить 18 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Белецан Вадим.
1)17*18=306(кг)-важать апельсини
2)642-306=336(кг)-важать мандарини
3)336/21=16(кг)-важить ящик мандаринів
Отметь как лучший ответ