6. (2 бали) На склад надійшло 13 ящиків апельсинів і 16 ящиків мандаринів - всього 339 кг фруктів.

Скільки важить один ящик мандаринів, якщо ящик апельсинів важить 15 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Дашенька.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)15*13=195(кг) - важать апельсини;

2)339-195=144(кг) - важать мандарини;

3)144:16=9(кг) - 1 ящик.