Мандрівник їхав Згод на поїзді з швидкістю 85км/год і плив на теплоході 5год зі швидкістю 40км/год.

Яку відстань він подолав? б. ( 2 бали) Наталка набирає 300 сторінок тексту за ЗО днів, а Олена -за 20

Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Анастасия.

Відповідь:

відстань на поїзді = 3*85 = 255 км

відстань на теплоході = 5*40 = 200 км

загальна відстань = 255 + 200 = 455 км

Покрокове пояснення: