У коробці 45 ґудзиків.До пальта пришили 6 ґудзиків,а до костюмів-9.Скільки ґудзиків залишилось у

коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Перевозчикова Оля.

Відповідь:

45-(9+6)=45-15=30

ВІлповідь: 30