У першій шафі лежало у 8 разів більше гудзиків,ніж у другій. Після того як з першої шафи взяли 2

гудзика ,а в другу поклали 12 гудзиків ,в обох шафках гудзиків стало порівну. Скільки гудзиків було спочатку у кожній шафці?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Саша.

Ответ:

8х-2=х+12

7х=14

х=2 во втором шкафу

16=в первом шкафу

проверка

16-2=2+12

14=14

Пошаговое объяснение: