до швейної фабрики завезли 300 000 ґудзиків у пакетах. 300 пакетів, по 250 ґудзиків у кожному

пакеті, використали першого дня, 3/4решти ґудзиків другого дня. скільки ґудзиків використали другого дня??

Ответы на вопрос

Отвечает Утямышева Мадина.
1)250*300=75000 (гудзиків) - використали першого дня.
2)300000-75000=225000 (гудзиків) - залишилося 
3)225000*3/4=168750 (гудзиків) - використали другого дня