18 ґудзиків пришили на 2 сорочки - порівну на кожну , а 16 ґудзиків - на 4 пальто . На скільки

більше ґудзиків пришили на 1 сорочку , ніж на 1 пальто?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайгарданова Камилия.

Ответ:

на 5 пуговиц

Пошаговое объяснение:

18/2 -16/4=9-4=5 пуговиц - на 5 пуговиц больше было пришито на 1 рубашку, чем на 1 пальто.