Запиши перший множник у вигляді звичайного нескоротного дробу та виконай множення. 0, 25 * 4/47 =

?/?* 4/47 =

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Відповідь:

4/49

Покрокове пояснення:

0,25=25/100=1/4

1/4*4/7=4/28=1/7

1/7*4/7=4/49