Спрости вираз та обчисли його значення якщо n 39 m 819 a)18n + 2n +5n


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

975

Пошаговое объяснение:

а)18n+2n+5n=20*39=975