. Хлібозавод щодоби працює у три зміни й за кожну зміну там випікають 5 т пшеничного хліба, А

ЖИТНЬОГО- у 2 рази більше. Скільки всЬОГО ТОНН хліба випікають на заводі за добу? За 10 дi ? пж дайте ответ на задачу дам все свои бали тока задачу 2 способом нада​

Ответы на вопрос

Отвечает Бебякина Лиза.
1) 5 · 3 = 15 (т) — пшеничного за 3 зміни, або за добу;

2) (5 · 2) · 3 = 30 (т) — житнього за 3 зміни, або за добу;

3) 15 + 30 = 45 (т) — усього за добу;

4) 45 · 10 = 450 (т) — усього за 10 діб.

Відповідь: за добу всього випікають 45 т хліба, за 10 діб — 450 т хліба.
Отвечает Fedorov Dimon.

Пошаговое объяснение:

1) 5 * 2 = 10 (т) - ржаного хлеба выпекает одна смена за одну смену

2) 5 + 10 = 15 (т) - всего хлеба выпекает одна смена за одну смену

3) 15 * 3 = 45 (т) - всего хлеба выпекают за сутки три смены

4) 45 * 10 = 450 (т) - всего хлеба выпекают за 10 дней три смены