З пункту А в пункт В виїхав велосепедист зі швидкістю 9 км/год.Через 2 год після початку руху

велосипедиста йому назустріч з пункту В виїхала вантажівка зі швидкість 41 км/год.Знайдіть відстань між пунктами А і В,якщо велосипедист і вантажівка зустрілись через 3 години після початку руху вантажівки

Ответы на вопрос

Отвечает Лебіга Валя.

Ответ:

168 км

Пошаговое объяснение:

Так как велосипедист выехал на 2 часа раньше грузовика, а грузовик был в пути 3 часа, то:

1) 2 + 3 = 5 (часов) - был всего в пути велосипедист

2) 9 * 5 = 45 (км) - проехал велосипедист за 5 часов

3) 41 * 3 = 123 (км) - проехал грузовик за 3 часа

4) 45 + 123 = 168 (км) - расстояние между между пунктами