Яку найбільшу кількість прямокутників розміром 1×4 можна розмістити у квадраті розміром 6 × 6 так,

щоб прямокутники не накладалися і кожний покривав 4 клітинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площадь квадрата = 6*6 = 36 единиц2

площадь прямоугольника = 1*4 = 4 единиц2

Кол во = 36/4 = 9 штук