Складіть рівняння до задачі: За два дні було продано 425 кг овочів. За перший день було продано в

4 рази більше овочів, ніж за другий. Скільки овочів було продано кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылатая Луна.
Позначимо кількість овочів, які було продано за другий день, як "О2" кількість овочів, які було продано за перший день, як "О1".

Ми знаємо, що "за перший день було продано в 4 рази більше овочів, ніж за другий", тобто:

О1 = 4 * О2

Ми також знаємо, що "за два дні було продано 425 кг овочів", отже:

О1 + О2 = 425

Тепер у нас є система двох рівнянь:

О1 = 4 * О2
О1 + О2 = 425
Ми можемо вирішити цю систему рівнянь. Спочатку підставимо значення О1 з першого рівняння в друге:

4 * О2 + О2 = 425

Тепер додамо О2 до обох сторін:

5 * О2 = 425

Розділімо обидві сторони на 5, щоб знайти значення О2:

О2 = 425 / 5
О2 = 85

Тепер, знаючи О2, ми можемо знайти О1, використовуючи перше рівняння:

О1 = 4 * 85
О1 = 340

Отже, за другий день було продано 85 кг овочів, а за перший день було продано 340 кг овочів.
Отвечает Kudabayeva Gulnaz.

Ответ:  340 кг.     85 кг.

Пошаговое объяснение:

За 2 дня ---------------------          425 кг овочів.

За 1 день --------------------  4x кг

За 2 день -------------------    х  кг

-------------------

4x+x=425;

5x=425;

x=425/5;

x=85 кг --------------------------- за 2 день

4x = 4*85 = 340 кг ----------- за 1 день