Скласти рівняння до задачі: "За два дні було продано 425 кг овочів. За перший деньбуло продано в 4

рази більше овочів, ніж за другий. Скільки овочів було продано кожного дня?"

Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Миша.

Відповідь:340; 85

Покрокове пояснення:

За другий день продано х кг

За перший день. 4х кг

За два дні продано:

4х + х = 425

5х = 425

х = 425:5

х = 85 кг продано за за другий день

4х = 4 *85 = 340 кг продано за перший день.

Отвечает Кучуков Роман.

х кг овочів продано за другий день;

4х кг овочів продано за перший день

Рівняння:

4х + х = 425

5х = 425

х = 425 : 5

х = 85 кг  овочів продано за другий день;

4 · 85 = 340 кг овочів продано за перший день.

Вiдповiдь:  340 кг;  85 кг