За два дні було продано 425 кг овочів. За перший день було продано в 4 рази більше овочів, ніж за

другий (х). Скільки овочів було продано кожного дня? Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Данияр Дариға.

Ответ:

340кг за перший день

85 кг за другий день

Пошаговое объяснение:

Всего - 425кг

Нехай за другий день було продано х кг овочів. Тоді у перший день було продано 4х овочів. Складемо рівняння:

х + 4х = 425

5х = 425

х = 425/5

х = 85 - За другий день

Отже, за перший день було продано 85*4 = 340 кг овочів

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Ответ:

Пошаговое объяснение: