Олимпиада срочно Скільки є натуральних чисел, які не перевищують 500, які не дi 2. Hi На 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Платоч Вова.

Відповідь: 167

Покрокове пояснення:

Кожне третє ділиться на 3(3, 6, ... 498). Усього 166. 498 / 3 = 166

Кожне друге ділиться на 2(2, 4, ... 500) Усього 250. 500 / 2 = 250

Ми порахували два рази числа які діляться на 6 треба їх відійняти.

Кожне шосте ділиться на 6(6, 12, ... 498). Усього 83. 498 / 6 = 83

250 + 166 - 83 = 333

Це кількість чисел які діляться або на 2 або на 3.

Кількість чисел які не діляться ні на 2 ні на 3

500 - 333 = 167