Чи можна в таблицю 50х50 записати числа від 1 до 2500 так, щоб сума чисел в кожному рядку і кожному

стовпці не ділилася на 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Потеряева Маргарита.

Ответ:

так можно =3

45 - (20 + 10) = 15

1) 20 + 10 = 30 - сумма чисел

2) 45 - 30 = 15 - разница числа 45 и суммы чисел

- - - - - - - - - - - - - - -