числа від 1 до 100 зписали у 10 стовпців так, як це зроблино в таблиці. Стовпці розфарбовані ву 5

різних колярів. Якого кольору стовпець, куди завжди потрапляє число, що дарівннює сумі (меншій, ніж 100) двох чисел: одного, записаного у синьому стовпці, і другого, записаного у жовтому стовпці

Ответы на вопрос

Отвечает Миськов Саша.
Фіолетовий. Перевірте: 2+4=6, 7+9=17, 42+44=86, 37+39=76