1)Складеним чи простим є число 49?А число 29 2)Знайдіть суму всіх дільників числа 9 3)Яке

одноцифрове число треба додати до 592 щоб сума: а)ділилася на 10 б)ділилася на 5 но не ділилася на 10

Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Коля.

1) число 49 складене, 29 - просте

2) дільники 9: 1+3+9=13

3) а) 592+8=600 - ділиться на десять

    б) 592+3=595 - ділиться на 5 но не ділиться на 10