Господиня заготувала на зиму 7 сіток картоплі, по 5 кг картоплі в кожній сітці, та ще певну

кількість кілограмів картоплі в мішку усього 94 кг. Скільки кілограмів картоплі заготувала господиня в мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Александра.
Відповідь: в мішку господиня заготувала 59 кг картоплі.
1)7×5=35(кг) - картоплі в сітках; 2)94-35=59(кг) - картоплі в мішку.
Отвечает Русинов Максим.

Відповідь:129

Покрокове пояснення:7×5,35+