Який з наведених дробів більший за 5/8 А-7/16 Б-9/16 В-1/4 Г-3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Хома Аполлинария.

Ответ:

Г) 3/4

Пошаговое объяснение:

Зведемо всi дроби до спiльного знаменника, в нас вийде 7/16, 9/16, 1/4 = 4/16 та 3/4 = 12/16. Оскiльки 5/8 = 10/16, то наша вiдповiдь - це дрiб, у якому чисельник бiльший за 10. Така дроб лише одна - це 12/16 = 3/4.

Отвечает Горюнова Соня.

Ответ:

Г) 3/4

Пошаговое объяснение:

Приведем дроби к общему знаменателю:

5/8 = 10/16

7/16

9/16

1/4 = 4/16

3/4 = 12/16

12/16 > 10/16, значит: 3/4 > 5/8